Субота, 22.02.2020, 06:26
Вітаю Вас, Гість

В закладі дошкільної освіти №6 "Малятко" працює 9 педагогічних працівників:директор ЗДО - Отцевич Л.І.,вчитель-логопед - Кібальнік Л.В.,музичний керівник -Шелест І.А.,вихователі - Кузьмич Л.П., Намоченко Н.А., Стародуб Н.С.,Бойчура А.В.,Сердюк Н,В.,Крумка А.Г.

НАКАЗ

Від 09.09.2019 року                                                                                                                            № 24/01- 39

Про організацію науково - методичної

роботи у 2019-2020 навчальному році

Педагогічний колектив ДНЗ№6 «Малятко» у 2019 – 2020 навчальному році працюватиме над реалізацією державної політики в системі освіти, над виконанням Закону України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», нормативно-інструктивних документів Міністерства освіти і науки України, наказу відділу освіти Переяслав-Хмельницької міської ради № 161а

\01-08 від 05.09.2019 року та з метою сприяння розвитку творчої активності педагогів ДНЗ, якості роботи з дітьми

НАКАЗУЮ:

1.Створити належні умови для здійснення системного підходу до навчально-методичного забезпечення педагогічного процесу в ДНЗ.

2.Будувати методичну діяльність ДНЗ на принципах доступності, гуманізму, демократизму, науковості.

(постійно)

3.Поповнити методичний кабінет навчально-методичними та навчально-наочними посібниками.

(протягом року)

4.Спрямувати роботу педагогічного колективу на виконання таких пріоритетних завдань:

- ігрова діяльність дошкільників:сучасний формат;

- безпека життєдіяльності у ДНЗ;

- формування національного світогляду дошкільнят засобами художнього слова.

5.Запровадити роботу семінарів-практикумів за темами:

- « Гра – провідний вид діяльності дітей дошкільного віку»;

(жовтень,2019р.)

• «Забезпечення достатнього рівня компетентності дошкільнят для безпечного перебування в навколишньому світі»;

(грудень,2019р.)

• «Любов до України через художнє слово».

(березень,2020р.)

6.Організувати і провести педагогічні ради за темами:

- «Пріоритетні завдання педагогічного колективу щодо створення інноваційного освітнього простору в дошкільному закладі»;

(вересень,2019р.)

- «Ігрова діяльність дошкільників:сучасний формат»;

(листопад,2019р.)

• «Безпека життєдіяльності у ЗДО»;

(січень,2020р.)

• «Формування національного світогляду дошкільнят засобами художнього слова».

(квітень, 2020р.)

7.Узагальнити досвід роботи вихователя Намоченко Н.А на тему: «Правове виховання дошкільників».

(квітень, 2020р.)

8.Провести колективні перегляди організованої діяльності за темами:

- рухова активність у контексті ігрової діяльності;

(всі групи, жовтень 2019р.)

- безпечне перебування в навколишньому світі ;

(всі групи, грудень 2019р.)

- сучасна українська дитяча книжка;

(всі групи, березень 2020р.)

- заняття фізичними вправами на свіжому повітрі.

(інструктор фізкультури, квітень2020р.)

9.Організувати консультативні пункти для батьків.

(жовтень2019р.,січень 2020р.)

10.Запровадити роботу ШПМ при Кузьмич Л.П. за темою: «Морально-естетичне виховання дітей за літературними творами В.О.Сухомлинського».

(вересень2019р. - травень2020р.)

11.Організувати роботу творчої пари вихователів Стародуб Н.С. та Сердюк Н.М. по вивченню проблеми: «Формування екологічної компетенції дітей дошкільного віку».

(вересень2019р. – травень 2020р.)

12.Сприяти курсовому підвищенню кваліфікації педагогічних працівників ДНЗ,згідно графіка на 2019-2020 навчальний рік.

13. Забезпечити проведення групових та індивідуальних консультацій для

педагогів.

За річним планом

14.Здійснити показ організованої діяльності для вихователів,логопедів ДНЗ міста.

(січень 2020р., лютий 2020р.)

15.Зобов'язати вихователів приймати участь в міських семінарах-практикумах,виставках,конкурсах,святах.

(протягом року)

16.Сприяти роботі членам атестаційної комісії.

(протягом року)

17.Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Завідувач ДНЗ№6 «Малятко» Л.І. Отцевич

З наказом ознайомлені:

• Кузьмич Л.П.

Намоченко Н.А.

Стародуб Н.С.

Бойчура А.В.

Сердюк Н.В.

Крумка А.Г.

Музичний керівник: Шелест І.А.

Вчитель-логопед: Кібальнік Л.В.