Четвер, 01.10.2020, 10:21
Вітаю Вас, Гість

В закладі дошкільної освіти №6 "Малятко" працює 10 педагогічних працівників:директор ЗДО - Отцевич Л.І.,вчитель-логопед - Кібальнік Л.В.,музичний керівник -Шелест І.А.,вихователі - Кузьмич Л.П., Назаренко О.В., Стародуб Н.С.,Бойчура А.В.,Сердюк Н,В.,Кормілець Т.С., інструктор з фізкультури- Черниш Т.М.

НАКАЗ

Від 07.09.2020 року                                                                    №22/01-39

Про організацію науково - методичної

роботи у 2020-2021 навчальному році

Педагогічний колектив ЗДО№6 «Малятко» у 2020 – 2021 навчальному році працюватиме над реалізацією державної політики в системі освіти,  над виконанням Закону України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», нормативно-інструктивних документів Міністерства освіти і науки України, та з метою сприяння розвитку творчої активності педагогів ЗДО, якості роботи із здобувачами освіти

НАКАЗУЮ:

1.Створити належні умови для здійснення системного підходу до освітнього процесу в ЗДО.

2.Будувати методичну діяльність ЗДО на принципах доступності, гуманізму, демократизму, науковості.

(постійно)

3.Поповнити методичний кабінет навчально-методичними та навчально-наочними посібниками.

(протягом року)

4.Спрямувати роботу педагогічного колективу на виконання таких пріоритетних завдань:

- формування національної свідомості дошкільників;

- соціалізація дітей в сучасному просторі;

- забезпечити наступність у впровадженні особистісно орієнтованої моделі освіти шляхом взаємодії зі школою.

5.Запровадити роботу семінарів-практикумів за темами:

- «Формування національної свідомості засобами краєзнавства»;

(жовтень,2020р.)

• «Виховуємо соціально компетентного дошкільника»;

(грудень,2020р.)

• «Сучасні підходи до розвитку мовлення дітей дошкільного віку».

(березень,2021р.)

6.Організувати і провести педагогічні ради за темами:

- «Дошкільна освіта: реальні кроки в наявних умовах»;

(вересень,2020р.)

- «Шляхи вдосконалення національно-патріотичного виховання дошкільників»;

(листопад,2020р.)

• «Соціалізація дітей в сучасному просторі»;

(січень,2021р.)

• «Заклад дошкільної освіти та Нова українська школа:співпраця заради дитини».

(квітень, 2021р.)

7.Узагальнити досвід  роботи вихователя Назаренко О.В  на тему: «Казка як засіб морального виховання  дошкільників».

(квітень, 2021р.)

8.Провести колективні перегляди організованої діяльності за темами:

- формування екологічної компетентності дітей дошкільного віку;

(Назаренко О.В.,Сердюк Н.В., листопад 2020р.)

- Розвиток творчих здібностей дітей дошкільного віку засобами зображувальної діяльності ;

(Бойчура А.В.,березень 2021р.)

- «Доріжка здоров'я»;

(всі групи, травень 2021р.)

9.Організувати консультативні пункти для батьків.

(жовтень2020р.,січень 2021р.)

10.Запровадити  роботу ШПМ при Шелест І.А. за темою: «Розвиток творчості дітей засобами театру».

(вересень2020р. - травень2021р.)

11.Організувати роботу творчої пари вихователів Стародуб Н.С. та Назаренко О.В. по вивченню проблеми: «Казкотерапія як засіб морального виховання дітей».

(вересень2020р. – травень 2021р.)

12.Сприяти курсовому підвищенню кваліфікації педагогічних працівників ЗДО,згідно графіка на 2020-2021 навчальний рік.

13. Забезпечити проведення групових та індивідуальних консультацій для

педагогів.

За річним планом

14.Зобов'язати вихователів приймати участь в міських семінарах-практикумах,виставках,конкурсах,святах.

(протягом року)

15.Сприяти роботі членам атестаційної комісії.

(протягом року)

16.Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор ЗДО№6 «Малятко»                      Л.І.  Отцевич