Середа, 24.04.2019, 19:05
Вітаю Вас, Гість

В закладі дошкільної освіти №6 "Малятко" працює 9 педагогічних працівників:завідувач ЗДО - Отцевич Л.І.,вчитель-логопед - Кібальнік Л.В.,музичний керівник -Шелест І.А.,вихователі - Кузьмич Л.П., Намоченко Н.А., Стародуб Н.С.,Бойчура А.В.,Сердюк Н,В.,Крумка А.Г.

НАКАЗ

Від 11.09.2018 року                                                                                                                       №  29/01- 39

Про організацію науково- методичної

роботи у 2018-2019 навчальному році

Педагогічний колектив ДНЗ№6 «Малятко» у 2018 - 2019 навчальному році працюватиме над реалізацією державної політики в системі освіти,  над виконанням Закону України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», нормативно-інструктивних документів Міністерства освіти і науки України, наказу відділу освіти Переяслав-Хмельницької міської ради №  128/а від     04.09.2018 року та з метою сприяння розвитку творчої активності педагогів ДНЗ, якості роботи з дітьми

НАКАЗУЮ:

1.Створити належні умови для здійснення системного підходу до навчально-методичного забезпечення педагогічного процесу в ДНЗ.

2.Будувати методичну діяльність ДНЗ на принципах доступності, гуманізму, демократизму, науковості.

(постійно)

3.Поповнити методичний кабінет навчально-методичними та навчально-наочними посібниками.

(протягом року)

4.Спрямувати роботу педагогічного колективу на виконання таких пріоритетних завдань:

- пошуково – дослідницька діяльність як засіб стимулювання пізнавальної активності дошкільників;

- художня література як засіб морального виховання дітей;

- організація ігрової діяльності дошкільників як соціально – педагогічна проблема.

5.Запровадити роботу семінарів-практикумів за темами:

-«Сучасні підходи до пізнавального розвитку дошкільнят через інтеграцію змісту пошуково – дослідницької діяльності в освітній процес»;

(жовтень,2018р.)

• «Художнє слово як засіб морального виховання дошкільників»;

(грудень,2018р.)

• «Формуємо життєву компетентність дошкільників через сюжетно – рольову гру».

(березень,2019р.)

6.Організувати і провести педагогічні ради за темами:

- «Пріоритетні завдання педагогічного колективу щодо створення інноваційного освітнього простору в дошкільному закладі»;

(вересень,2018р.)

- «Виховання пізнавальної активності дошкільників під час пошуково – дослідницької діяльності»;

(листопад,2018р.)

• «Роль художньої літератури у вихованні дітей»;

(січень,2019р.)

• «Гра – провідний вид діяльності дітей дошкільного віку».

(квітень, 2019р.)

7.Узагальнити досвід  роботи музичного керівника Шелест І.А.  по темі: «Розвиток творчості дітей засобом театру».

(квітень, 2019р.)

8.Провести колективні перегляди організованої діяльності за темами:

- дитяче експерементування;

(старша,середня групи, жовтень 2018р.)

- інтегроване заняття на основі літературного твору ;

(всі групи, грудень 2018р.)

- гра – провідний вид діяльності дошкільника;

(всі групи, березень 2019р.)

- заняття фізичними вправами на свіжому повітрі.

(інструктор фізкультури, квітень2019р.)

9.Організувати консультпункти для батьків.

(жовтень2018р.,січень2019р.)

10.Запровадити  роботу ШПМ при Кузьмич Л.П. за темою: «Розвиток художньо-творчих здібностей дітей дошкільного віку».

(вересень2018р. - травень2019р.)

11.Організувати роботу творчої пари вихователів Стародуб Н.С. та Крумки А.Г. по вивченню проблеми: «Формування у дітей навичок спілкування засобами художнього слова».

(вересень2018р. – травень 2019р.)

12.Сприяти курсовому підвищенню кваліфікації педагогічних працівників ДНЗ,згідно графіка на 2018-2019 навчальний рік.

13. Забезпечити проведення групових та індивідуальних консультацій для

педагогів.

За річним планом

14.Здійснити показ організованої діяльності для  вихователів,логопедів ДНЗ міста.

(листопад 2018р., лютий 2019р.)

15.Зобов'язати вихователів приймати участь в міських семінарах-практикумах,виставках,конкурсах,святах.

(протягом року)

16.Сприяти роботі членам атестаційної комісії.

(протягом року)

17.Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Завідувач ДНЗ№6 «Малятко»                      Л.І.  Отцевич

З наказом ознайомлені:

Вихователі: Кузьмич Л.П.

Куваєва О.А.

Намоченко Н.А.

Стародуб Н.С.

Артюх Н.П.

Крумка А.Г.

Музичний керівник: Шелест І.А.

Вчитель-логопед: Кібальнік Л.В.