Четвер, 26.04.2018, 12:11
Вітаю Вас, Гість

В закладі дошкільної освіти №6 "Малятко" працює 9 педагогічних працівників:завідувач ЗДО - Отцевич Л.І.,вчитель-логопед - Кібальнік Л.В.,музичний керівник -Шелест І.А.,вихователі - Кузьмич Л.П., Намоченко Н.А., Стародуб Н.С.,Гречко А.М.,Артюх Н.П.,Крумка А.Г.

НАКАЗ

Від 08.09.2017 року                                                                    №31/01- 39

Про організацію науково- методичної

роботи у 2017-2018 навчальному році

Педагогічний колектив ДНЗ№6 «Малятко» у 2017 - 2018 навчальному році працюватиме над реалізацією державної політики в системі освіти,  над виконанням Закону України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», нормативно-інструктивних документів Міністерства освіти і науки України, наказу відділу освіти Переяслав-Хмельницької міської ради №148/01-28 від 06.09.2017 року та з метою сприяння розвитку творчої активності педагогів ДНЗ, якості роботи з дітьми

НАКАЗУЮ:

1.Створити належні умови для здійснення системного підходу до навчально-методичного забезпечення педагогічного процесу в ДНЗ.

2.Будувати методичну діяльність ДНЗ на принципах доступності, гуманізму, демократизму, науковості.

(постійно)

3.Поповнити методичний кабінет навчально-методичними та навчально-наочними посібниками.

(протягом року)

4.Спрямувати роботу педагогічного колективу на виконання таких пріоритетних завдань:

- формування в дітей дошкільного віку навичок спілкування та взаємодії з іншими дітьми та дорослими;

- розвиток художньо-творчих здібностей дітей дошкільного віку;

- формування пізнавальної активності дітей дошкільного віку.

5.Запровадити роботу семінарів-практикумів за темами:

-«Інтегровані підходи до використання літературних засобів формування навичок спілкування дітей в освітньому просторі ДНЗ»;

(жовтень,2017р.)

• «Створення оптимальних умов для образотворчої діяльності дітей дошкільного віку»;

(грудень,2017р.)

• «Пізнавальні прогулянки».

(березень,2018р.)

6.Організувати і провести педагогічні ради за темами:

- «Шляхи організації навчально-виховного процесу,спрямованого на всебічний розвиток особистості дитини»;

(вересень,2017р.)

- «Формування навичок спілкування в дітей засобами художнього слова»;

(листопад,2017р.)

(січень,2018р.)

• «Засіб формування пізнавальної активності дітей дошкільного віку під час прогулянки».

(квітень, 2018р.)

7.Узагальнити досвід  роботи вихователя Кузьмич Л.П.  по темі: «Морально-естетичне виховання дітей за творами В.О.Сухомлинського».

(квітень, 2018р.)

8.Провести колективні перегляди організованої діяльності за темами:

- літературний текст як стимул до творчості;

(старша,середня групи, жовтень 2017р.)

- відкриймо дітям радість в малюнку ;

(всі групи, грудень 2017р.)

- ігри на свіжому повітрі;

(всі групи, березень 2018р.)

- музичне відлуння весни.

(музичний керівник, квітень2018р.)

9.Організувати консультпункти для батьків.

(жовтень2017р.,січень2018р.)

10.Запровадити  роботу ШПМ при Кузьмич Л.П. за темою: «Розвиток художньо-творчих здібностей дітей дошкільного віку».

(вересень2017р. - травень2018р.)

11.Організувати роботу творчої пари вихователів ГречкоА.М. та Крумка А.Г. по вивченню проблеми: «Формування у дітей навичок спілкування засобами художнього слова».

(вересень2017р. – травень 2018р.)

12.Сприяти курсовому підвищенню кваліфікації педагогічних працівників ДНЗ,згідно графіка на 2017-2018 навчальний рік.

13. Забезпечити проведення групових та індивідуальних консультацій для

педагогів.

За річним планом

14.Здійснити показ організованої діяльності для  вихователів,логопедів, музичних керівників ДНЗ міста.

(листопад 2017р., січень 2018р., січень 2018р.)

15.Зобов'язати вихователів приймати участь в міських семінарах-практикумах,виставках,конкурсах,святах.

(протягом року)

16.Сприяти роботі членам атестаційної комісії.

(протягом року)

17.Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Завідувач ДНЗ№6 «Малятко»                      Л.І.  Отцевич

З наказом ознайомлені:

Вихователі: Кузьмич Л.П.

Коваль Л.В.

Гречко А.М.

Стародуб Н.С.

Артюх Н.П.

Крумка А.Г.

Музичний керівник: Шелест І.А.

Вчитель-логопед: Кібальнік Л.В.