Четвер, 23.11.2017, 19:30
Вітаю Вас, Гість

Дошкільний навчальний заклад №6 «Малятко» розташований по вулиці Ярмарковій, 58,  в місті Переяславі-Хмельницькому Київської області. В закладі виховується 79 дітей, в  групах: "Ромашка", "Краплинка", "Курчатко".

ДНЗ№6 «Малятко» працює за Базовою програмою розвитку дитини дошкільного віку «Я у Світі» та програмою розвитку дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт».В роботі з дітьми  вихователі використовують елементи ТРВЗ, нетрадиційну техніку з малювання, елементи ейдетики при розучуванні віршів, пальчикові ігри, елементи казкотерапії, пісочну терапію та багато інших і цікавих форм роботи з дітьми. На базі закладу проводяться семінари-практикуми для вихователів ДНЗ міста. Діти приймають участь в міських конкурсах.

Колектив ДНЗ№6 «Малятко» визначив такі пріоритетні завдання на 2012-2013 навчальний рік:

1.Вплив рухової активності на здоров'я дитини дошкільного віку.

2.Соціально-економічне виховання дошкільнят.

Цим завданням підпорядковані колективні перегляди,консультації,контрольні заняття,педагогічні ради.

Спільно з батьками проводяться виставки,розваги,інсценівки,свята.