Субота, 18.08.2018, 02:11
Вітаю Вас, Гість

Заклад дошкільної освіти №6 «Малятко» розташований по вулиці Ярмарковій, 58,  в місті Переяславі-Хмельницькому Київської області. В закладі виховується 79 дітей, в  групах: "Ромашка", "Краплинка", "Курчатко".

ЗДО№6 «Малятко» працює за програмою виховання і навчання дітей від двох до семи років "Дитина" та парціальними програмами  "Скарбниця моралі","Про себе треба знати,про себе треба дбати" та "Духовно-моральне виховання дітей дошкільного віку на християнських цінностях".В роботі з дітьми  вихователі використовують елементи ТРВЗ, нетрадиційну техніку з малювання, елементи ейдетики при розучуванні віршів, пальчикові ігри, елементи казкотерапії, пісочну терапію та багато інших і цікавих форм роботи з дітьми. На базі закладу проводяться семінари-практикуми для вихователів ЗДО міста. Діти приймають участь в міських конкурсах.

Колектив ЗДО№6 «Малятко» визначив такі пріоритетні завдання на 2017-2018 навчальний рік:

1.Формування в дітей дошкільного віку навичок спілкування та взаємодії з іншими дітьми та дорослими..

2.Розвиток художньо-творчих здібностей дітей дошкільного віку.

3.Формування пізнавальної активності дітей дошкільного віку.

Цим завданням підпорядковані колективні перегляди, консультації, контрольні заняття, семінари - практикуми, педагогічні ради.

Спільно з батьками проводяться виставки,розваги,інсценівки,свята.